תוכנת ניהול ומעקב - כיולים ותחזוקה מונעת כיול QMSIL
דף הבית הסבר ותכונות סירטוני הדרכה הורדות שאלות ותשובות צילומי מסך צרו קשר

כיול QMSIL - שאלות ותשובות

האם תוכנת 'כיול QMSIL' מטפלת גם ברכש כלים חדשים?
תוכנת 'כיול QMSIL' היא תוכנה לניהול מעקב כלים, כחלק ממערכת ניהול האיכות. הטיפול בהזמנות רכש (כולל בקשות להצעות מחיר, צפי הגעה, ועוד) ובמכירת כלים או גריטה, מתבצע בתוכנת הנהלת-חשבונות או בתוכנת רכש ייעודית. לצורך ניהול מלא של הכלים, לאורך כל תקופת חייהם, ניתן להזין בתוכנה את פרטי הרכש והמכירה העיקריים (מחיר, תאריך, פרטי הצד השני והערות).

האם ניתן לשנות את עיצוב המסמכים ש-'כיול QMSIL' מפיקה, כך שיתאימו לעסק שלי (נייר מכתבים למשל)?
כן. ניתן להשתמש בקובץ גרפי הכולל את הלוגו של העסק שלך ופרטים נוספים, כך שיופיעו במסמכים המודפסים, וכן ניתן לבחור מתוך מספר פורמטים קיימים את זה שהכי מתאים לעסק שלך.

האם ניתן להוסיף ל-'כיול QMSIL' מסמכים ודו"חות חדשים להדפסה?
בהחלט. מפעם לפעם, כשאנו משחררים גירסא חדשה, אנו מוסיפים מסמכים ודו"חות חדשים. יחד אם זאת, אם ברצונך להוסיף מסמכים ודו"חות ספציפיים לעסק שלך, ניתן לעשות זאת באופן עצמאי: כל שדרוש הוא ידע בבניית דו"חות ב-Access, או במחולל דו"חות נפרד (כגון Crystal Reports).

האם ניתן לעשות שימוש במידע הנאגר בתוכנה גם בתוכנות אחרות (לדוגמה, תוכנות לעיבוד סטטיסטי, תוכנה להפקת דו"חות, ואפילו Excel)?
תוכנה זו פותחה תוך שימוש בארכיטקטורה פתוחה וסטנדרטית של בסיסי-נתונים, המאפשרת החלפת מידע עם יישומים אחרים הקיימים באירגון. הגישה למידע יכולה להתבצע ע"י כל פלטפורמה של SQL ובמימשק ODBC.
כיול הנה פעולת השוואה בין הציוד הנבחן לבין ציוד יחוס. בית העסק קובע את תדירות הכיול בהתאם לשיקוליו, להוראות יצרן הציוד, למקובל בתחום, לדרישות הלקוח ובכפיפות לדרישות החוק
מידע טכני כללי

תוכנת 'כיול QMSIL' המנהלת את נושא הכיולים והתחזוקה המונעת של ציוד בדיקה ומדידה ואמצעי ייצור, פותחה כדי לעבוד תחת מערכת הפעלה של Windows על מחשבי PC ברזולוציית מסך של 1024*768.

התוכנה מורכבת ממספר קבצים ובהם שני קבצים עיקריים: האחד הוא מימשק המשתמש והשני הוא קובץ הנתונים. שני הקבצים מקושרים ביניהם, כך שמימשק המשתמש מציג ומעדכן את המידע הקיים בקובץ הנתונים.

כאשר יוצאת גירסת עידכון לתוכנת 'כיול QMSIL', בדרך-כלל כל שצריך לעשות הוא להעתיק את קובץ המימשק החדש על-גבי הקובץ הקיים ולהתחיל לעבוד כרגיל; לעיתים, כאשר קיים עידכון גדול ומקיף, יש צורך לבצע שינויים גם בקובץ הנתונים.

מכיוון שכל המידע מאוחסן בקובץ הנתונים, כדי לגבות את המערכת יש צורך להעתיק רק קובץ זה למקום בטוח, כחלק מפעולת הגיבוי הכוללת של המחשב.


דרישות מינימום

בכדי שתוכנת 'כיול QMSIL' תתפקד כפי שתוכננה, יש להריצה על מחשב בעל מיפרט זהה, או גבוה יותר מהמפורט להלן:
  • מעבד פנטיום 4 בעל מהירות של 2GHz
  • זיכרון 1GB RAM עבור XP, או 2GB עבור Vista
  • מערכת הפעלה Windows XP/Vista בלבד
  • כרטיס מסך בעל רזולוציה 1024*768 פיקסלים
  • מקום פנוי בדיסק הקשיח: 1GB (עבור התוכנה)

כיול QMSIL : תוכנת ניהול ומעקב - כיולים ותחזוקה מונעת

כל הזכויות שמורות ליאיר ויסמן פיתוח תוכנה